Lumenis

Lumenis Ltd.” — міжнародна компанія, що спеціалізується на розробці, виробництві та реалізації лазерів та лазерних систем для офтальмологічних, хірургічних, зуболікарських, ветеринарних галузей та «індустрії краси».

Штаб-квартира розташована в індустріальній зоні Йокнеам (Yokneam Industrial Park) в Ізраїлі. Філії в США розташовані в Санта-Кларі (Каліфорнія) та Солт-Лейк-Сіті (Юта); також філії є у ​​Великобританії, Франції, Італії, Німеччини, Голландії, Японії та Гонконгу.

Ключові фігури:

Виконавчий директор – Дов Офер (Dov Ofer);
головний операційний директор – Циві Недиві (Zivi Nedivi);

Старший віце-президент та фінансовий директор – Лаурі Гановер (Lauri A. Hanover);

Старший віце-президент з НДДКР – Амнон Харарі (Amnon Harari);

Старший віце-президент та старший менеджер хірургічного бізнес-підрозділу – Ллойд Даймонд (Lloyd Diamond);

Старший віце-президент та старший менеджер офтальмологічного бізнес-підрозділу – Джейк Вандер-Занден (Jake Vander Zanden);

Віце-президент та технічний директор – Ігор Градов (Igor Gradov);

Віце-президент з обслуговування – Шломо Алкалай (Shlomo Alkalay);

Віце-президент, генеральний консул та корпоративний секретар – Вільям Вайзел (William Weisel).

Історія

“Lumenis” створена в 2001 році після придбання ізраїльською компанією “ESC Medical Systems” американської “Coherent Medical Group” за 203 млн $. Через проблеми з фінансовою звітністю акції компанії у 2004 році було знято з котирування на фондовій біржі NASDAQ.

У 2006 році в обмін на інвестиції в розмірі 120 млн $ у 2006 році двом приватним ізраїльським фірмам (LM Partners L.P. і Ofer Hi-Tech Group) було продано 75% акцій Lumenis.

Продукція

Хірургічні лазери – для лікування захворювань у галузі гастроентерології, гінекології, ортопедії, для операцій на гортані, вухах, носі, ногах, легенях, сечостатевій системі та ін.

Офтальмологічні лазери – для операцій на сітківці, з приводу глаукоми та загальної офтальмології.
Зуболікарські лазери.

Лазери для «індустрії краси» – для відбілювання зубів, депіляції, «видалення» вен, татуювань та пігментних плям, «очищення» шкіри ін.

Лазери для різних ветеринарних цілей.