Candela

Заснована в 1970 році в Бостоні (США), компанія Candela Corporation сьогодні є найбільшим світовим виробником обладнання для лазерної косметології, здійснюючи продаж та обслуговування своєї продукції більш ніж у 90 країнах. Саме Candela понад 45 років тому створила ринок лазерів для естетичної медицини, надавши лікарям кошти для досягнення результатів, які нещодавно здавалися фантастикою — від першого лазера для лікування судинних дефектів у дітей до першого лазера для епіляції із вбудованою системою динамічного охолодження шкіри за допомогою кріогену.

Історія компанії Candela пов’язана з історією розвитку лазерних технологій. Компанія створювалася людиною, яка перебувала на «передовій» науки, фізиком японо-американського походження Горасом Фурумото.

Горас Фурумото розпочав свою кар’єру на початку 60-х років у компанії AVCO у відділі розробки лазерної зброї, паралельно співпрацюючи з науково-дослідною лабораторією в галузі електроніки при Кембриджському університеті. Його по праву вважають творцем першого у світі високопотужного лазера на фарбнику.

У 1970 році Фурумото створив компанію Candela Laser Corporation і випустив широкий за своїм клінічним застосуванням лазер на барвнику. У 1982 році при співпраці з Лабораторією Велмен при Массачусетській міській лікарні Фурумото спільно з Роксом Андерсеном і Джоном Перрішем розробив принципи селективного фототермолізу, які вперше були опубліковані в 1983 році в журналі Science. Використовуючи ці принципи, він створив перші у світі лазери для видалення родимих ​​плям, каменів у нирках та лікування глаукоми.

Компанія Candela сьогодні

Фокусуючи свою увагу на створенні інноваційних продуктів, що вирішують цілий спектр естетичних та дерматологічних проблем, Сandela зайняла лідируючі позиції на ринку естетичної медицини і до цього моменту лазерне обладнання Candela є «золотим стандартом», що дозволяє лікарям досягати досконалих результатів.

Сьогодні компанія Candela розробляє, виробляє та продає новаторські клінічні рішення, які дозволяють лікувати ряд медичних та косметологічних станів, використовуючи перевірені технології та пропонує найширшу модельну лінію лазерів для косметології серед усіх виробників. Також, починаючи з 2019 року, під брендом Candela випускається продукція Syneron та Ellipse.

Каталог лазерного обладнання Candela

Vbeam – імпульсний лазер на барвнику, загальновизнаний лідер та першовідкривач у галузі лікування судинних патологій. На думку авторитетних фахівців Vbeam є найпрогресивнішим і найбезпечнішим лазером для усунення фактично всіх судинних поразок обличчя.

AlexTriVantage – перший у світі олександритовий q-switched лазер з інноваційною технологією «Laser-Pumped-Laser», яка уможливлює видалення татуювань всіх кольорів без обмежень.

GentleLase Pro-U – олександритовий лазер, який є «Золотим стандартом» лазерної епіляції. Завдяки неперевершеній ефективності, потужності та швидкості роботи цей лазер із ексклюзивною вбудованою системою охолодження шкіри по праву завоював величезну популярність у косметологів усього світу.

GentleYag Pro-U – один з найшвидших і найпотужніших імпульсних неодимових Nd:Yag лазерів для косметології, представлених на ринку в даний час. Унікальне поєднання довжини хвилі лазерного випромінювання 1064 нм та запатентованої Candela технології динамічного охолодження шкіри DCD (Dynamic Cooling Device дозволяє проводити процедуру в комфортних для пацієнта умовах цілий рік для всіх фототипів шкіри, включаючи засмаглу.

GentleMax Pro – інтегрована естетична платформа, що об’єднує в єдиному пристрої конфігурацію з двох «золотих стандартів» — олександритового лазера GentleLase Pro-U та неодимового Nd:Yag лазера GentleYag Pro-U, що пропонує лікарям абсолютно новий підхід порівняно з будь-якою іншою багатофункціональною системою сьогодні на ринку.

CO2RE – один із лідерів серед фракційних CO2 лазерів, апарат, у якому вперше у світі з’явилася технологія, що дозволяє здійснювати одночасне відновлення та омолодження шкіри на всіх рівнях.

PicoWay – перший у світі пікосекундний лазер з трьома довжинами хвиль 1064 нм, 532 нм та 785 нм для видалення кольорових татуювань та пігментних плям на будь-якому фототипі шкіри. Унікальний принцип роботи лазера PicoWay заснований на дії високої енергії ультра-коротких імпульсів пікосекундної тривалості, що надає фотомеханічний вплив на тканини і призводить до розпаду чорнила татуювання на більш дрібні, легко усуваються частинки.

Устаткування Syneron

Компанія Syneron – провідний світовий виробник обладнання естетичного призначення, була заснована у 2000 році ізраїльським ученим та підприємцем Шимоном Екхаузом. Науково-дослідницька, дослідно-конструкторська та виробнича штаб-квартира компанії Syneron розміщується в ізраїльському місті Йокнеам-Іліт.

eTwo – портативна настільна система, що поєднує унікальні технології Sublime та Sublative для проведення комплексного омолодження обличчя: у Sublime використовується elos комбінація інфрачервоної та біполярної радіочастотної енергії з метою забезпечення контрольованого глибокого нагріву дерми. Унікальна ергономічна насадка Sublative за допомогою фракційної біполярної радіочастотної енергії викликає мікроепідермальні аблятивні ушкодження з поширеною коагуляцією шкіри.

ElosPlus є платформою, що модифікується, має 15 різних аплікаторів для зростаючого і широкого діапазону клінічних застосувань. Платформа розвивається із розширенням вашої естетичної практики.

Profound є унікальним апаратом за своєю здатністю стимулювати нове виробництво еластину та гіалуронової кислоти – обов’язкових компонентів молодої здорової шкіри. Різке збільшення вмісту еластину під мезофракційним впливом Profound, відрізняє цей апарат колагено-стимулюючих лазерних та RF-технологій.

Ultrashape Power заснований на випромінюванні звукових хвиль ультразвукової енергії, які сходяться в обмеженій ділянці, впливаючи тільки на підшкірно-жирову клітковину на контрольованій глибині. На відміну від традиційної ультразвукової технології, енергія апарату Ultrashape Power поширює імпульсний ультразвук, дозволяючи контролювати підйом температури (підвищення менше 0,5єС) та сприяючи руйнуванню жирової тканини, що відбувається миттєво, селективно та механічно (не тепловою).

VelaShape III – апарат для зменшення обсягів та усунення целюліту, що використовує інноваційний метод комбінованого впливу чотирма фізичними факторами: RF-енергії, інфрачервоного світла, вакуумної аспірації та масажних роликів.