Лазерна епіляція: про що вам не розкажуть косметологи

Все більшої популярності в світі набуває лазерна епіляція; процедуру робить абсолютна більшість жінок молодого та середнього віку та все більше чоловіків.

Зі зростанням популярності зросла і кількість закладів, що надають послугу: від серйозних клінік до “косметологів”, що роблять процедуру в домашніх умовах.

Сьогодні ми розберемося в тому, як правильно вибрати майстра лазерної епіляції, які вимоги до апарату має ставити клієнт та які інтервали треба робити між процедурами.

Спочатку розвінчаємо декілька міфів

Міф перший: вагітним та годуючим мамам процедура протипоказана

Багато виробників обладнання та співробітників салонів краси зазначають вагітність та ГВ як протипоказання. Насправді ж це може бути лише непрямим протипоказанням. Застереження полягає в тому, що під час процедури клієнтці може бути боляче і через сильний переляк може, наприклад, пропасти молоко.

Гадаю, в умовах війни і постійних ракетних обстрілів з-за “порєбріка” перелякатися є чому окрім лазерної епіляції. Отже, це як в тій приказці, коли дують на воду.

Міф другий: два-три тижні до процедури та стільки ж після неможна засмагати

Дійсно, на засмаглій шкірі результат може бути трохи гіршим, ніж на повністю білій, проте пропуск процедури нанесе значно більше шкоди результату, ніж процедура, виконана після поїздки на море. Що стосується застережень від засмаги після процедури, в тому числі щодо появи пігментних плям, то треба просто робити процедуру на новітньому якісному обладнанні і жодної пігментації, пов’язаної з засмагою, не буде.

Міф третій: не можна змінювати апарат

Так говорять ті косметологи, що бояться втратити клієнта -:)

Насправді, апарат змінювати можна, а неякісний на якісний ще й потрібно. Якщо ви після першої, максимум другої процедури не бачите результату – варто вибрати інший салон або клініку.

Отже, ми розібрали найпопулярніші міфи, які не мають жодного відношення до реальності. Тепер поговоримо про те, що дійсно важливо під час підготовки до епіляції.

Виключаємо процедуру шугарінгу та не вищипуємо волосся

Лазерна епіляція є повною протилежністю шугарінгу: прийти на процедуру треба, поголивши відповідні зони тіла. Для ефективності процедури важливо, щоб волосяний фолікул не був пошкоджений, саме тоді туди потрапить лазер та знищить волосся. Отже, після процедури шугурінгу або самостійного вищипування волосся треба зачекати 2 тижні до процедури лазерної епіляції.

Попереджаємо клініку про прийом антибіотиків

Деякі групи антибіотиків в поєднанні з лазером можуть спровокувати пігментацію. Тому професійний спеціаліст обов’язково повинен попередити клієнта: якщо ви приймали антибіотики менше ніж за 10-14 днів до процедури – повідомте нам назву препарату. І якщо в даному закладі є лікар, він зможе визначити, до якої групи відноситься конкретний препарат і чи можна після нього одразу робити процедуру.

Коли голитися

Я рекомендую голитися з вечора перед процедурою. Таким чином волосся за півдоби ще не почне зростати, в той же час заживуть ранки, якщо ви раптом порізалися під час гоління, та зникне подразнення.

Обережно з вітамінами

Варто пам’ятати, що при прийомі вітамінів, особливо для росту волосся, воно зростає не тільки на голові, а й по всьому тілу. В даному разі результат від процедур епіляції буде зіпсований.

Інтервали

На початку курсу треба робити невеличкі інтервали 3-4 тижні, потім поступово збільшуємо інтервал на 1 тиждень раз на 1-2 процедури. Варто розуміти, що пропуски процедур та великі інтервали між ними негативно впливають на результат.

Боляче бути не повинно

Як казав відомий лікар Євген Комаровський: “Фраза “потерпіть” – абсолютно не припустима в медицині ХХІ століття”. В косметології тим паче. Якщо процедура лазерної епіляції доставляє вам нестерпний біль і ви навіть сумніваєтесь, чи варто продовжувати курс, то моя вам порада: потрібно просто замінити салон. Боляче може бути на обладнанні минулого століття або дешевих неякісних апаратах.

Отже, процедура лазерної епіляції – найефективніша серед усіх процедур з видалення небажаного волосся, майже не має протипоказань та повинна проходити легко і безболісно.

Будьте здорові, красиві та щасливі!

Автор: Провідний спеціаліст Beautter – Гольденберг Михайло Вікторович
Джерело: news.obozrevatel.com