Еліксир молодості та здоров’я: унікальна процедура, доступна кожному

Сьогодні ми поговоримо про дійсно унікальну процедуру – плазмоліфтинг; розберемось в її корисному впливі на організм, протипоказаннях та порівняємо з іншими видами ін’єкційних методик.

Показання до процедури плазмоліфтингу

  • поява дрібних мімічних зморшок;
  • прояв птозу шкіри
  • вікові зміни шкіри
  • зниження тургору шкіри

Варто зауважити, що процедуру можна робити навіть не маючи перелічених вище проблем, з метою профілактики вікових змін та для підвищення імунітету.

Принцип дії плазмоліфтингу ґрунтується на виникненні нових клітин у шкірі, які утворюються із стовбурових клітин. Завдяки процедурі прискорюється вироблення власного колагену та еластину, а також покращуються обмінні процеси.

Як проходить процедура

В клініці лікар або медична сестра набирають венозну кров пацієнта в спеціальну пробірку. Потім цю пробірку поміщають у центрифугу, виставляють правильні параметри апарата і таким чином виділяють плазму. Після цього плазму колють як біоревіталізант або мезококтейль.

Цікава деталь: якість процедури ніяк не залежить від виробника та технічних характеристик пробірок, що використовуються. Коли вам говорять, що “у нас найкращі пробірки”, пам’ятайте: головне – якісно зробити саму процедуру, від цього і залежатиме результат.

Протипоказання

Процедура має дуже мало протипоказань, основні з них – серйозні захворювання крові та деякі інфекції. Саме тому я перед процедурою завжди роблю кожному пацієнту експрес-тест на інфекції: таким чином ми будемо точно знати, що отримаємо від процедури користь, а не шкоду.

Разово чи курсово

Для досягнення ідеального результату я рекомендую робити курс 4-6 процедур з інтервалом 10-14 днів. Але навіть після 1-2 процедур більшість пацієнтів бачить позитивні зміни.

Результат

  • здоровий колір обличчя, зволожена та пружна шкіра;
  • розгладжування мімічних зморшок;
  • покращення результатів при лікуванні акне;
  • згладжування дрібних рубців та шрамів;
  • освітлення шкіри;
  • зменшення випадіння волосся.

Переваги плазмоліфтингу перед біоревіталізацією

Біоревіталізація робиться препаратом, плазмоліфтинг тільки натуральним інгридієнтом – плазмою, виготовленою з власної крові пацієнта. Саме тому при відсутності захворювань крові після процедури ніколи не спостерігаються алергічні або інші небажані реакції.

Варто знати, що тромбоцит несе в собі величезну кількість корисних речовин, з ним не зможе зрівнятися жоден препарат, навіть найдорожчий. В плазмі людини у великій кількості присутні фактори росту, вітаміни, мінерали, гормони та ферменти.

Ін’єкції плазми запускають природні процеси відновлення організму, можуть виконуватися в будь-якому віці та не мають обмежень щодо кількості процедур.

Будьте здорові, красиві та щасливі!

Автор: Провідний спеціаліст Beautter – Гольденберг Михайло Вікторович
Джерело: news.obozrevatel.com