Навчання для косметологів по методиці апаратної косметології – Кавітації, Rf ліфтингу. Київ

В навчальному центрі BEAUTTER пройшов майстер-класс по методиці апаратної косметології, спрямованої на корекцію фігури – Кавітації та Rf ліфтингу.

Кавітація – позбавлення від целюліту та виведення жирових відкладень під впливом низькочастотної ультразвукової хвилі. Ультразвук є акустичною хвилею і при його впливі на жирові клітини у них виникає ефект кавітації: утворення повітряних бульбашок, які витісняють молекули жиру. Вивільнені молекули жиру потрапляють у міжклітинний простір, звідки швидко виводяться через лімфатичну та кровоносну системи.

RF-ліфтинг – радіохвильова терапія. Під час проведення курсу RF-ліфтингу відбувається глибоке прогрівання шкіри, що призводить до ущільнення колагенових волокон, що забезпечує зміцнення тканин та ліфтинг шкіри. Протягом 2-4 місяців після курсу RF-ліфтінг відбувається посилене утворення нового колагену, що призводить до тривалого естетичного результату, порівнянного з пластичною операцією. Результат видно відразу після першої процедури: фігура підтягується, покращується структура шкіри з подальшим покращенням протягом 2-4 місяців.

Навчання проводить лікар з вищою медичною освітою, чим гарантується безпека проведення процедури та максимальна ефективність від отриманих знань.

Наші сторінки в Instagram:

Студія
Косметологія
Перманент
Навчання
Косметологічне обладнання
Препарати для косметологів
Замовити зйомку

📲 Viber • Telegram • WhatsApp – 073-530-20-30